Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pogromcy Mitów na NVISION 08

Tegoroczna edycja imprezy NVISION doczeka się nietypowych gości.

Wiceprezydent firmy Nvidia ds. marketingu, czyli Rob Csongor, oficjalnie poinformował, że pojawią się na niej bohaterowie serialu dokumentalnego znanego w naszym kraju pod nazwą Pogromcy Mitów.

Reklama

Przez ponad pięć lat nakręcono około sto odcinków popularnego na całym świecie serialu dokumentalnego MythBusters, który polskim widzom powinien być znany jako Pogromcy Mitów. W naszym kraju doświadczenia głównych bohaterów tego programu, czyli Jamiego Hynemana oraz Adama Savage'a, można podziwiać na kanale Discovery. Wczoraj okazało się, że wspomniani panowie spróbują swoich sił również w dziedzinie komputerów.

Rob Csongor zatrudniony na stanowisku wiceprezydenta ds. marketingu w firmie Nvidia zapowiedział, że Hyneman i Savage pojawią się na organizowanej przez koncern imprezie NVISION 08. Odbędzie się ona w dniach 25 - 27 sierpnia w San Jose, w stanie Kalifornia, oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie Csongor wyraził swoje podekscytowanie obecnością pogromców mitów na tegorocznej edycji NVISION. Na razie wiadomo tylko tyle, że Jamie i Adam wezmą udział w niepowtarzalnej prezentacji do której już się przygotowują. Niestety, nie wiadomo czego konkretnie ma ona dotyczyć. Jeśli wierzyć informacjom opublikowanym przez Nvidię, musimy przygotować się na szok. Panowie zaprezentują coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Zieloni uspokajają również, że nie ma się czego obawiać - będzie całkowicie bezpiecznie.

(Nvidia - inf. prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: mity | impreza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje