Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Odrodzona Castlevania dla WiiWare

Od dawna trwały spekulacje czy wśród klasycznych tytułów Konami, powracających do serwisu WiiWare, pojawi się Castlevania.

Informacje z ESRB zdają się to wreszcie potwierdzać.

Reklama

Konami od jakiegoś czasu wprowadza swoje klasyczne gry do serwisu WiiWare. Od dawna fani liczyli po cichu na pojawienie się w nim Castlevanii. Wygląda na to, że ich oczekiwania dobiegną wreszcie końca. Według organizacji ESRB, zajmującej się nadawaniem grom w USA kategorii wiekowych, Castlevania trafi wreszcie do WiiWare.

Powracająca gra ma nosić tytuł Castlevania the Adventure ReBirth. Co prawda nie mamy jeszcze potwierdzenia z Konami, ale można założyć, że będzie to odświeżona wersja Castlevania: The Adventure, która królowała na konsoli GameBoy. Z opisu na stronie ESRB możemy dowiedzieć się m.in., że główny bohater, wyposażony w bicz, walczy z potworami w zamku Draculi.

Wygląda zatem, że czeka nas kolejny powrót klasyki w lekko odświeżonej formie. Trzeba przyznać, że dzięki serwisom WiiWare, PlayStation Network czy Xbox Live Arcade, udało się przywrócić świetność dawnym tytułom. Do tego rozszerzyła się moda na klasyczne gry z 8 i 16-bitowych konsol. Czekamy teraz na dalsze informacje o Castlevania the Adventure ReBirth, które mogą się pojawić już podczas Tokio Game Show.

gram.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje