Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

MadWorld - nowe informacje

MadWorld - pełna brutalności, czarno-biała gra akcji na Wii - okazuje się celować w klasyczny model "chodzonej bijatyki", z wieloma bossami i zróżnicowanymi planszami.

Studio PlatinumGames pracuje obecnie nad kilkoma konsolowymi projektami, które zapowiadają się co najmniej bardzo dobrze. Jednym z nich jest MadWorld, czyli prezent dla głodnych porządnej rozwałki właścicieli Wii. Serwis IGN przepytał Atsushiego Inabę, producenta gry, i dowiedział się o niej kilku ciekawych rzeczy, które warto przytoczyć.

Reklama

Po pierwsze - developer zapowiada, że na czarno-białej stylistyce oryginalność tego tytułu się nie kończy, a zaczyna. PlatimumGames staje na głowie, aby odbiorca był cały czas zaskakiwany tym, co widzi na ekranie. Każda plansza ma wyróżniać się czymś innym, zawierać innych przeciwników i wymagać innych taktyk walki. "Monotonność" - to słowo można ponoć w wypadku tego tytułu wyrzucić ze słownika.

Atsushi nie dał się namówić na konkrety - gdy został poproszony o ujawnienie jakiejś nowej broni, poprosił o cierpliwość i zapewnił, że na liście dostępnych w MadWorldzie narzędzi mordu znajdzie się kilka niespodzianek, które powinny wywołać niezdrowy uśmiech na twarzach graczy. Na razie wiadomo o klasycznych pięściach, sztyletach i pile łańcuchowej.

Plansze mają być podzielone na kilka etapów, każdy zakończony walką z bossem. Co ciekawe, ci potężni przeciwnicy nie pojawią się, dopóki gracz nie zbierze odpowiedniej oglądalności przez stylowe wykańczanie "mięsa armatniego" i trzymanie się w jednym kawałku. Oglądalność jest ważna - w końcu główny bohater bierze udział w "nielegalnym programie rozrywkowym przyszłości".

MadWorld pojawi się w Europie i USA w pierwszej połowie przyszłego roku. Premiera w Japonii, ze względu na ogromną dawkę przemocy w grze, stoi pod znakiem zapytania.

gram.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama