Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ile można zapłacić za kolekcję starych gier? Milion euro!

Kilka dni temu na eBayu pojawiła się dosyć nietypowa aukcja. Pewien Francuz postanowił bowiem sprzedać swoją kolekcję gier...

I to nie trzydzieści sztuk na krzyż, a coś czym naprawdę można się chwalić: wszystkie gry Nintendo od Famicomu do GameCube'a, wszystkie gry na konsole SEGI, wszystkie gry na konsole NEC. Jakiś czas temu ktoś "wygrał" aukcję... Nie żeby miał wielką konkurencję.

Reklama

Może mi się trochę w oczach mieszać od ilości gier na metr kwadratowy, ale użytkownik eBaya colletors_king wystawił na aukcję ponad 5000 produkcji: wszystkie w stanie bardzo dobrym lub idealnym, najczęściej fabrycznie zapakowane.

Za 999 999,99 euro oferował pełny zestaw wydanych gier na m.in. Famicom, Virtual Boy'a, Super Famicom, Nintendo 64, GameCube, Sega Game Gear, Sega Megadrive, Sega Saturn... i kilkanaście innych konsol.

Pełny opis aukcji znajdziecie na stronie http://tinyurl.com/6qakyld, szczególnie polecamy pooglądać zdjęcia na dole, bo takiego zestawu nie zobaczycie chyba nigdzie indziej.

8 czerwca ktoś postanowił przeskoczyć od kolekcjonera-amatora do kolekcjonera-profesjonalisty pomijając aspekt kolekcjonowania i kupił ten zestaw za milion euro z wliczoną przesyłką. To ponad 4 miliony polskich złotych.

Zapomnieliście o tej wojennej strzelance? A ona istnieje!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje