Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gra z gadżetem dla przyszłych matek

Nawet abrsurdalnie odjechana Prestige Edition MW2 ze swoimi goglami "made in China" nie jest w stanie przebić Baby and Me, exclusive'a na Wii, który w edycji specjalnej będzie zawierał pewien bardzo nietypowy gadżet.

Choć może biorąc pod uwagę tytuł gry i jej, erm, fabułę można się było tego spodziewać - bo co innego dorzucić do gry, polegającej na opiekowaniu się dzieckiem, jak nie sztuczne dziecko? A mówiąc po ludzku to lalkę, choć nie byle jaką, a taką, w której wnętrzu można zamontować Wiimote'a.

Reklama

Ktoś dociekliwy zapytać by mógł "po co...?". A my już odpowiadamy. Dziecko w Baby and Me reaguje na poczynania gracza chichocząc, płacząc i wydając inne mniej lub bardziej identyfikowalne odgłosy, a dźwięki te (o które stęsknione uszy każdego hardkorowego gracza wręcz się domagają), dobiegać mają z Wiimote'a właśnie.

Jak by tego by mało - bo to dopiero początek świetnej przecież zabawy! - Baby and Me zawierać będzie tryb karmienia dziecka, usypania dziecka, zabawy z dzieckiem (dostrzegacie motyw przewodni...?) , a do tych jakże pasjonujących czynności będzie też można wykorzystać Balance Board (konkretnie do usypiania czy nauki chodzenia). O radości, czy nigdy się nie skończysz?!

Jeśli natomiast na edycję specjalną kogoś nie stać - niech zmartwienie nie przyprawia was o zmarszczki! - zwykła edycja zawierać będzie 'uprząż', co by Wiimote'a dało się przyczepić do 'zwykłej' lalki. Misia. Lub Bogu ducha winnego domowego zwierzątka.

Mamy nadzieję, że choć trochę się pośmialiście, jako i my uczyniliśmy widząc edycję specjalną Baby and Me. A ten cały Modern Warfare 2, to się może przy tym schować, o. Na koniec informacja dla zainteresowanych (och, po prostu się przyznajcie - chcecie mieć w domu płacząco-bekającą lalkę!) gra wychodzi już 10 listopada! Zamawiamy!

Dowiedz się więcej na temat: gadżety | Made in China | baby

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje