Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cyberbike z rowerem treningowym

IQ Publishing - dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy wprowadził do sprzedaży innowacyjny zestaw przeznaczony do konsoli Wii - grę "Cyberbike" z rowerem treningowym w roli kontrolera.

Gra "Cyberbike" umożliwia podróż z całą rodziną po planecie Cyclo, po której można przemieszczać się różnymi środkami transportu. Zadaniem gracza jest uprzątnięcie świata z zalegających zanieczyszczeń. Szkodliwe dla środowiska elementy znajdują się zarówno na lądzie, w powietrzu jak i pod wodą. Do ich usuwania należy wykorzystać dostępne w grze pojazdy. Wirtualny krajobraz jest wyświetlany z prędkością zależną od tempa pedałowania gracza.

Reklama

Grze realizmu dodaje oryginalny i dotychczas niespotykany kontroler, którym jest rower treningowy, służący do poruszania i sterowania dostępnymi pojazdami. Rower posiada regulowaną wysokość kierownicy i siodełka oraz 3-metrowy kabel. Przeznaczony jest dla osób o masie ciała nie przekraczającej 95 kilogramów.

Zestaw gwarantuje graczowi ciekawą zabawę oraz sporą dawkę ruchu.

Cena detaliczna gry "Cyberbike" w zestawie z rowerem treningowym wynosi 649 złotych. Gwarancja na kontroler wynosi 2 lata.

(IQ Publishing/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje