Reklama

Nowy SOCOM na PSP

Kolejna nowość od Sony na przenośną konsolkę firmy - PlayStation Portable dostanie w tym roku grę SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3, nad którą pracują twórcy Confrontation na PS3.

Kanadyjskie studio Slant Six Games jest z pewnością bardzo zajęte pracami nad kolejnymi uaktualnieniami i poprawkami dla gry SOCOM Confrontation na PS3, która powoli nadrabia u fanów serii, co straciła przy (amerykańskiej) premierze. To jednak nie jedyne zajęcie developera - Sony ujawniło, że SSG tworzy również nowego SOCOM-a na PSP.

Reklama

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 będzie kolejną odsłoną tej popularnej serii, która ukaże się na handheldzie giganta. Dwa lata, które minęły od wydania części drugiej zostały ponoć wykorzystane bardzo dobrze i gra wprowadzi sporo wyraźnych usprawnień - niestety nie wiadomo jeszcze, jakich konkretnie.

Akcje tytułowego amerykańskiego oddziału do zadań specjalnych będą tym razem prowadzić do schwytania byłego agenta KGB, Alexandra Gozorova, który - jak donosi wywiad USA - dysponuje informacjami na temat szykowanego ataku na Stany przy pomocy broni masowego rażenia. Fabuła zapewne niczym nie zaskoczy, ale będzie dobrym tłem dla taktycznej zabawy w komandosów - zarówno w trybie single, jak i mulitplayerze (z obsługą czatu głosowego, medalami do zdobycia i rankingami najlepszych).

Fireteam Bravo 3 pojawi się w tym roku (na razie bez konkretów na ten temat). Niedługo pojawić się ma teaser, który podniesie nieco temperaturę. A gameplay? Zapewne na E3.

Dowiedz się więcej na temat: navy | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje