Reklama

Dead or Alive: Paradise na PSP

Marka Dead or Alive Tecmo powraca na sprzęt Sony! Tylko, że nie główna seria, a jej "plażowy" spin-off, i nie na PlayStation 3, a konsolkę przenośną firmy.

Jak donosi serwis Andriasang, w nowym numerze magazynu Famitsu można znaleźć zapowiedź nowej gry ze znanej serii Dead or Alive. DoA: Paradise pojawi się w Japonii na początku kwietnia przyszłego roku, wyłącznie na PSP. Nie będzie bijatyką - to zestaw minigierek z mangowymi pięknościami w rolach głównych, na wzór spin-offów Xtreme z obu Xboksów.

Na razie nie wiadomo, ile konkretnie "konkurencji" będzie mieć gra, ale wśród nich na pewno znajdzie się siatkówka, skakanie po deskach na basenie i kilka zajęć w kasynie (poker, black jack, jednoręki bandyta). Zarobione w ten sposób pieniądze będzie można oczywiście wydać na nowe ciuszki / kostiumy / akcesoria dla bohaterek. Jeśli ktoś jest natomiast bardziej zainteresowany samą "obserwacją" pań podczas wypoczynku w kurorcie, to tryb robienia im zdjęć jest właśnie dla niego.

Reklama

Co ciekawe, Tecmo szykuje aż dwie wersje kolekcjonerskie gry na rynek japoński. Dodatki w pierwszej to specjalne pudełko, książeczka z ilustracjami i soundtrack. Druga dorzuca do tego jeszcze figurkę Kasumi, chyba najsłynniejszej postaci z DoA (znanej również z serii Ninja Gaiden).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy