Reklama

Będzie nowe PSP?

Wygląda na to, że ktoś pospieszył się z ujawnieniem informacji o wypuszczeniu na rynek nowego modelu PSP. W reklamie akcesoriów firmy Accessories4Gamers pojawiła się informacja o PSP-4000. Plotki o nowej wersji PlayStation Portable pojawiały się już od dawna.

W momencie kiedy ujawniono PSP Go sieć huczała od spekulacji na temat nowego PSP z czytnikiem UMD. Wygląda na to, że wcale nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie tych rewelacji - firma Accessories4Gamers, która już wcześniej produkowała akcesoria dla PlayStation Portable zdradziła w swojej najnowszej reklamie plany Sony. Czy na powyższym obrazku coś nie wydaje Wam się dziwne?

Nowa linia akcesoriów pasujących do PSP z serii 1000, 2000, 3000, 4000, a także PSP Go. Zaraz zaraz, PSP-4000? Oficjalnie zatrzymaliśmy się na modelu 3000, z czytnikiem UMD oraz N1000, czyli PSP Go. Wygląda więc na to, że już niedługo na rynku pojawi się kolejna wersja przenośnej konsolki Sony. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo - musimy zaczekać na oficjalne stanowisko japońskiego giganta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje