Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wyspy wciąż zakochane w GTA IV

GTA IV niezmiennie utrzymuje się na szczycie listy najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Tuż za produkcją Rockstara uplasowali się dwaj debiutanci: Age of Conan: Hyborian Adventures i Haze.

Lider z poprzednich tygodni trzyma formę. GTA IV po raz kolejny okazało się najpopularniejszą grą w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, Wii Fit, które dzielnie dotrzymywało kroku produkcji Rockstara, w najnowszym zestawieniu w ogóle nie weszło do czołowej dziesiątki!

Reklama

Chwilę triumfu przeżywają za to wszyscy ci, którzy nie zgadzają się z opiniami na temat zamierania gałęzi gier komputerowych. Pecetowy exclusive, Age of Conan, zajął w najświeższym rankingu drugie miejsce! Informacje o ogromnym zainteresowaniu MMO Funcomu nie były wyssane z palca - Brytyjczycy dali na to kolejny dowód. Pewnym zaskoczeniem może być trzecie miejsce kolejnego debiutanta, Haze'a. Ten exclusive dla PS3 nie cieszył się zbyt dobrą prasą przed premierą. Twórcy co prawda odpierali zarzuty kierowane w stronę ich produkcji, jednak średnia ocen oscylująca wokół sześciu oczek w dziesięciopunktowej skali nie wzięła się z niczego. Jak widać, gracze nie posłuchali ostrzeżeń dziennikarzy i ze sporą częstotliwością zdejmowali Haze'a z półek sklepowych.

Wysoka cena europejskiego Rock Banda nie okazała się przeszkodą dla mieszkańców Wysp, posiadających Xboksa 360. Gra EA zadebiutowała w zestawieniu na miejscu 6. Do premiery pozostałych wersji (PS2, PS3, Wii) dojdzie pod koniec sierpnia.

A oto cała dziesiątka najpopularniejszych tytułów w Wielkiej Brytanii na przestrzeni minionego tygodnia:

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Debiutanci | wyspy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje