Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Twórcy Uncharted pracują nad grą nowej generacji?

Po premierze Uncharted 2 zespół Naughty Dog podzielił się na podzespoły - jeden zajął się Uncharted 3, a drugi produkcją The Last of Us. Trzecia odsłona kultowej serii z Nathanem Drake'em w roli głównej już od jakiegoś czasu gości na półkach sklepowych, czym więc zajmują się jej twórcy?

Pewnie często zdarzało wam się rozmyślać na temat nowej stacjonarnej konsoli Sony oraz tego, które studio deweloperskie mogłoby dostąpić zaszczytu i stworzyć na nią pierwszą grę?

Reklama

Ciekawe z kolei, ilu z was stawiało w tym przypadku na ekipę Naughty Dog? Pewnie znalazłoby się kilka takich osób, dlatego pewnie ucieszy was wiadomość o tym, że twórcy serii Uncharted umieścili w sieci ofertę pracy, w której poszukują grafika specjalizującego się w projektowaniu postaci do pomocy przy nowym projekcie.

Pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w treści propozycji znalazła się wzmianka o tym, że wybrany kandydat zajmie się tworzeniem "gry nowej generacji" i będzie odpowiedzialny przede wszystkim za budowanie "modeli postaci składających się z miliona elementów".

Oznaczałoby to ogromny skok, biorąc pod uwagę aktualne tytuły na PS3. Dla porównania suma wielokątów, z jakich składali się bohaterowie drugiej odsłony serii Uncharted 2: Among Thieves, oscylowała wokół liczby 30 000. Z kolei Kratos w God of War III zawierał "jedynie" 20 000 wielokątów.

Zważając na to, jak niesamowicie prezentują się gry Naughty Dog na aktualnej konsoli, aż trudno sobie wyobrazić kolejne tytuły tego producenta w jeszcze lepszej jakości. Na razie nie mamy pojęcia, co kryje się pod tym tajemniczym projektem. Swoją drogą, ciekawe czy będzie to Uncharted 4 czy może całkowicie nowa marka? Jak sądzicie?

Mroczna gra z wojowniczymi żółwiami ninja od twórców Batmana?

Dowiedz się więcej na temat: twórca | W roli głównej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje