Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Trzeci Postal także na PS3

Właściciele PS3, a być może także i Wii, doczekają się pojawienia Postala III na swoim sprzęcie. Pierwotnie producenci gry jedynie rozważali możliwość stworzenia portu dla konsoli Sony, w końcu jednak definitywnie zdecydowali się na takie właśnie rozwiązanie.

W lutym tego roku podczas Game Developers Conference zapowiadano, że Postal III ukaże się na platformach PC i X360 w drugim kwartale 2009. Prezes studia Running With Scissors, Vince Desi, poważnie rozważał wtedy produkcję wersji przeznaczonej na PS3. Po kilku miesiącach oczekiwań poznaliśmy efekt tych rozmyślań.

Reklama

"Jesteśmy teraz na wczesnym etapie projektowania Postala III na PS3. Każdy producent cechuje się indywidualnym podejściem. Najpierw zaczęliśmy prace nad wersją przeznaczoną na Xboksa 360, teraz oddajemy się portowi na PS3, a w przyszłości - kto wie - może także na Wii" - powiedział Desi.

Na razie nie wiadomo, czy wersja na PS3 będzie miała swoją premierę w tym samym terminie, co zapowiadane pierwotnie wydania na PC-ty i X360. Jedno jest pewne - trzecia odsłona słynnej serii będzie równie kontrowersyjna co pozostałe, o czym najlepiej świadczą słowa Mike'a Jareta, zajmującego się marketingiem w Running With Scissors: "Postal 3 będzie znacznie lepszy od pudełka syfilisu".

Fanom serii nic więcej do szczęścia nie trzeba.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje