Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Last of Us: Zapowiedź tajemniczej gry na VGA?

The Last of Us - exclusive PS3, "w który trudno uwierzyć" - jest jedną z najbardziej tajemniczych gier, która zostanie zapowiedziana na gali Video Game Awards.

W trakcie imprezy mamy być świadkami zapowiedzi "wielkiego kalibru" i - jak twierdzi jej prowadzący - trailer, który zobaczymy nie będzie prerenderowanym filmem, a fragmentem gameplayu.

Reklama

W opublikowanym filmie zapowiadającym The Last of Us Geoff Keighley, prowadzący galę rozdania nagród Video Game Awards obiecuje, że pierwszy trailer gry, który będziemy mogli zobaczyć, będzie oparty na jej silniku. Nie będzie to więc prerenderowane nagranie.

"Pracujemy wraz z Sony nad zapowiedzią gry dużego kalibru - produkcji, o której nikt nie wiedział. Każdego dnia jestem zszokowany, że jak dotąd żadne materiały o niej nie wyciekły, ale będziemy mieć coś niesamowitego, co ujawnimy wraz z Sony na VGA" - mówi Keighley.

Keighley dodaje, że za projekt odpowiedzialny jest "niesamowity developer". Co ciekawe, dzisiaj mamy 7 grudnia. A to właśnie tę datę możemy zobaczyć na oficjalnej stronie produkcji. Podejrzewaliśmy, że dzisiaj dowiemy się czegoś więcej o grze, jak na razie Sony milczy, choć na amerykańskim blogu PlayStation w tle pojawiła się tajemnicza grafika.

Poniżej znajdziecie film z Keighleyem:

Reżyser Piratów z Karaibów stworzy gry dla Microsoftu

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje