Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sony, czego nam nie mówisz? Co nam powiesz po E3?

Nieco ponad tydzień dzieli wszystkich zaintrygowanych licznikiem, który pojawił się na stronie projectabraham.com, od opublikowania...

Właśnie na tym polega cała tajemnica, że kompletnie nie wiadomo o co chodzi.

Reklama

Mimo, iż targi E3 rozpoczęły się wczoraj i zakończą się w czwartek, to nie wszystkie ważne informacje zostaną na nich ujawnione. Okazało się bowiem, że na www.projectabraham.com, czyli marketingowej stronie gry Resistance 2, tworzonej przez studio Insomniac Games, pojawiło się tajemnicze odliczanie. Tak naprawdę nikt nie ma zielonego pojęcia, co może ono oznaczać. Wiadomo tylko, że licznik działać będzie jeszcze przez tydzień. Co się stanie, gdy wszystkie cyfry zostaną wyzerowane w przyszły wtorek? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać. Być może Sony (wydawca gry) zaprezentuje nowy film z rozgrywki? To raczej wydaje się mało prawdopodobne i zbyt proste. Biorąc pod uwagę fakt, że dziś wieczorem naszego czasu odbędzie się konferencja wspomnianej firmy na E3, można skrycie liczyć na kolejne, choćby niewielkie poszlaki.

Co może być tak ważnego, czego Sony nie chce pokazać w Los Angeles? Może po prostu jesteśmy świadkami pomyłki? Może nie siedem dni, lecz siedem godzin? A może Resistance nie będzie grą wyłącznie przeznaczoną dla konsoli PlayStation 3 i pojawi się na Xboksie 360? Albo trafi też na PeCety? Zgadywać można długo, a prawdopodobnie i równie bezowocnie.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sony

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje