Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Silent Hill: Downpour - garstka nowych informacji

W związku z trwającymi pracami nad ósmą częścią Silent Hill, japońskie Konami wystosowało dziś specjalną informację dla mediów.

Jej treść nie zdradza wielu rzeczy, których nie wiedzielibyśmy wcześniej. Konami powiedziało dwa zdania o fabule oraz lokacjach, w jakich będziemy znajdować się w Downpour.

Reklama

Silent Hill: Downpour zawiera zupełnie nową historię Murphy'ego Pendletona, skazańca zagubionego w mglistym, nieprzyjaznym świecie Silent Hill. Na początku gry Pendleton błąka się samotnie po lesie na obrzeżach słynnego miasta, zaraz po wypadku samochodu, który transportował go (Pendletona, nie las - przyp. red.) do więzienia...

Znowu ciemny, nieprzyjazny las. Cóż za pomysłowość! Jeśli chodzi o lokacje, Konami pisze tak: "Co dzieje się potem, zależy od gracza, gdyż Silent Hill: Downpour odkrywa nowe, rozległe środowisko, które jest tak samo klaustrofobiczne i w którym gracz nigdy nie może poczuć się prawdziwie samotny. Nowe scenerie zawierają dobrze skonstruowane lokacje, rzut oka na miasto oraz dwa nowe miejsca: The Diner i The Devil's Pit".

Konami ujawniło także okres, w którym możemy spodziewać się premiery gry. Zgodnie z informacją, Silent Hill: Downpour pojawi się na rynku jesienią 2011.

Dowiedz się więcej na temat: Silent Hill

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje