Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Samuel L. Jackson w grze

W ubiegłym roku firma Namco Bandai nabyła prawa do "zegranizowania" japońskiej mangi i serialu animowanego Afro Samurai.

Dzisiaj możemy przedstawić Wam kilka szczegółów dotyczących tego projektu.

Reklama

Głównemu bohaterowi (i nie tylko) głosu udzieli nie kto inny, jak Samuel L. Jackson, fanom kina znany chociażby z takich ról, jak Shaft czy Mace Windu w Gwiezdnych Wojnach. Ścieżka dźwiękowa gry powstaje przy współudziale znanych artystów, wśród których wymienić można RZA z formacji Wu-Tang Clan czy słynnego DJ, Chuy'a Gomeza. Gra należeć będzie do gatunku bijatyk, wobec czego autorzy obiecują podatne na zniszczenia i w pełni interaktywne środowisko oraz dopracowaną grafikę i animację.

Co ciekawe, na umiejętności przeciwników wpływ będzie miał zarówno styl, jak i rytm wykonywanej muzyki. Nie do końca wiadomo jeszcze jak będzie się to sprawowało w trakcie rozgrywki, ale trzeba przyznać, że to dość nowy i ryzykowny pomysł. Walkę w Afro Samurai twórcy określają mianem "eleganckiej przemocy" i cokolwiek to oznacza, po dostępnych w sieci screenach wiemy, że to nie będzie tytuł dla grzecznych chłopców. Docelowymi platformami, na których pojawi się gra są Xbox 360 i PlayStation 3. Program w sklepach powinien znaleźć się jeszcze w tym roku.

Dowiedz się więcej na temat: Michael Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje