Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sackboye razem z LittleBigPlanet!?

Data wydania LittleBigPlanet zbliża się, więc Sony zaczęło już przygotowania do jednej z najważniejszych swoich premier tego roku. Wiadomo już, że do gry najprawdopodobniej będą dodawane Sackboye!

Ostatnimi czasy pojawiła się moda na sprzedaż maskotek związanych z grami. Oczywiście w Japonii przeróżne Gashapony czy inne figurki to już tradycja, ale na zachodzie ludzie raczej sceptycznie podchodzili do tego tematu do czasu wydania Portala. Valve wyprzedało cały zapas oficjalnych, pluszowych wersji Companion Cube'a zanim przeciętny gracz zdążył kliknąć "Zamawiam". Teraz na horyzoncie pojawia się kolejna produkcja, która może dostarczyć do świata elektronicznej rozrywki świeżą porcję maskotek - LittleBigPlanet. Chodzi tutaj o postacie Sackboyów - sympatycznych szmacianek. Na Ebayu już pojawiły się pojedyncze, zrobione domowymi sposobami repliki, jednak to z pewnością nie zaspokoi potrzeb rynku. I Sony to widzi.

Reklama

Wczoraj na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się lista dodatków, jakie zostaną dołączone do zamówień przedpremierowych LittleBigPlanet (każda z wersji będzie dostępna w innej sieci sklepów). Co tam znajdziemy? Poradnik do gry, książeczkę z naklejkami, szmacianą torebkę na pudełko z grą, oraz dodatkowe kostiumy - Kratosa i Nariko. Nieco później w komentarzach użytkownik o nicku "Neil" stwierdził, że wszyscy woleliby prawdziwego Sackboya, na co Mark Valledor z Sony odpowiedział lakonicznie: "Wiemy i pracujemy nad tym".

Widzisz Valve? Można. Sony, "level up".

(gram.pl)

Dowiedz się więcej na temat: Sony

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje