Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Rock Band: Led Zeppelin pojawiło się w internetowym CV

W dobrych sklepach ze sprzętem muzycznym na drzwiach zawsze wisi karteczka: "Za granie Nothing Else Matters i Stairway to Heaven wypraszamy".

Wygląda na to, że niedługo takie karteczki naklejać będą dziewczyny i rodzice graczy na telewizorach, bo według najnowszych ploteczek Harmonix szykuje nowy Rock Band. Poświęcony Led Zeppelin.

Reklama

Prawdę mówiąc, Led Zeppelin jest jednym z zespołów, który strawić nie potrafię i ani pół minuty "Stairway..." nie zniosę jak mi znajomi puszczą, ale podobno Zeppelini wciąż są na tyle popularni, żeby fani gier muzycznych zawracali ludziom z Harmonix głowę prosząc o dodatek do Rock Band poświęcony im właśnie już od bardzo dawna. Chociaż na rynku pojawiły się już specjalne edycje gry poświęcone Green Day i The Beatles, fani chcieli Led Zeppelin.

Wygląda na to, że ich pragnienia zostaną spełnione. Internetowy detektyw Superannuation, który specjalizuje się w wygrzebywaniu informacji na temat nowych gier z rejestrów domen, urzędów patentowych, CV i innych materiałów, do których nikt nie ma czasu zaglądać, zauważył że w CV niejakiej Fiony DeSouza pojawił się wpis: "ROCKBAND: LED ZEPPELIN".

Zapowiedź na E3? Prawdopodobnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje