Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Premiera Street Fighter IV odbędzie się tej zimy

W najnowszym epizodzie X-Play, programu w telewizji G4, możemy zobaczyć między innymi wywiad z producentem Street Fightera IV, Yoshim Ono.

Oczywiście padło w nim najbardziej interesujące fanów pytanie - kiedy gra trafi na zachód? Autor odpowiedział, że zespół nad nią pracujący zrobi wszystko co w jego mocy, aby premiera w Stanach Zjednoczonych odbyła się tak szybko jak to tylko możliwe, z pewnością jednak tytuł trafi do tamtejszych sklepów jeszcze tej zimy. Producent nie mógł zapewnić czy stanie się to jeszcze w tym roku. Tak więc, domniemana wcześniej data debiutu, czyli marzec 2009 (mniej więcej w tym czasie do kin ma trafić Street Fighter: The Legend of Chun-Li) wydaje się być opcją najbardziej pesymistyczną, chociaż wciąż prawdopodobną. Uliczny Wojownik zostanie wydany w tym samym czasie na PC oraz konsolach Xbox 360 i PS3, w Polsce dystrybucją zajmie się firma CD Projekt.

Reklama

Przypomnijmy, że Street Fighter IV jest pierwszą, od czasów Street Fighter Alpha 2, odsłoną tej pierwotnie komputerowej serii bijatyk, która ponownie trafi na pecety. Pojawią się w niej zarówno starzy znajomi jak i zupełnie nowe postaci, a wśród nich (przynajmniej na automatach) Shen-Long (japoński Gouken). Więcej o grze możecie przeczytać w naszej zapowiedzi. Tymczasem posiadacze Xboxów 360 i PS3 wciąż czekają na Street Fighter II Turbo HD Remix.

Gry-Online

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje