Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstanie film na podstawie serii Metal Gear Solid!

Gracze czekali na tę chwilę przez długie lata. W końcu podjęto decyzję o rozpoczęciu prac nad filmową adaptacją jednej z najpopularniejszych gier wszech czasów.

Chyba nie można było wybrać lepszego momentu na ogłoszenie tego faktu. O tym, że powstanie ekranizacja MGS-a, dowiedzieliśmy się podczas imprezy uświetniającej 25-lecie serii, w Tokio. Informacja ta padła z ust najważniejszej osoby w historii przygód Solid Snake'a, a więc Hideo Kojimy.

Reklama

Za produkcję filmowej wersji Metal Gear Solid odpowiada nie byle kto, bo wytwórnia Columbia Pictures, należąca do Sony Pictures. Producentem ekranizacji mianowano Avi Arada - człowieka, który na filmach akcji zjadł zęby.

Do tej pory wyprodukował kinowe przeboje z serii "Spiderman", "X-Men" czy "Blade". Na wspomnianej imprezie Arad pojawił się osobiście i obiecał, że adaptacja MGS-a zostanie przygotowana z właściwą starannością i dbałością o odwzorowanie szczegółów typowych dla serii o Solid Snake'u.

Arad przyznał, że od lat starał się przenieść komiksy do kin. Dlaczego wspomniał w takiej chwili o komiksach? Ponieważ uważa gry wideo za współczesne komiksy. Ciekawe podejście...

To nie jedyna wyśmienita wiadomość dla miłośników serii Metal Gear Solid. Podczas imprezy jubileuszowej zapowiedziano także nową odsłonę cyklu, zatytułowaną Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Pisaliśmy na ten temat więcej tutaj.

Call of Duty: Black Ops II - Garść nowych informacji o trybie multiplayer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje