Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PlayStation 4 zostanie zapowiedziane już w maju?

Plotka plotkę plotką pogania, ale czemu się dziwić skoro atmosferę wokół next-genów ciągle podgrzewają kolejne rzucone przypadkiem zdania i przecieki?

Tym razem w wywiadzie dla El Mercurio On Line wygadał się Hiroshi Sakamoto, wiceprezes Sony Home Entertainment: PlaySation 4/Orbis może zostać zapowiedziane już całkiem niedługo.

Reklama

"To wciąż tajemnica, ale nasi przyjaciele z Sony PlayStation już się przygotowują. Mogę powiedzieć tylko, że koncentrujemy się na związanym z grami evencie E3, który odbędzie się w czerwcu. Zapowiedź może mieć miejsce właśnie tam, albo nawet wcześniej - w maju" - powiedział Hiroshi Sakamoto zapytany przez serwis El Mercurio On Line o to, kiedy możemy spodziewać się nowej konsoli Sony.

Dopytany czy mamy spodziewać się czegoś ogromnego, czy małego stwierdził, że "raczej to pierwsze".

Oczywiście należy traktować to wszystko jako plotkę - prawdopodobnie wypowiedź Sakamoto została zniekształcona w obiegu z powodu tłumaczenia tłumaczeń (z angielskiego na hiszpański, z hiszpańskiego na angielski, prawdopodobnie jeszcze z japońskim gdzieś na początku).

Nie wiadomo też na ile rzeczywiście jest on autorytetem w temacie PlayStation, chociaż jako wiceprezes Sony Home Entertainment prawdopodobnie wie sporo i mógł powiedzieć więcej, niż powinien.

Ten tytuł w edycji specjalnej to wydatek... 450 zł

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje