Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Oficjalny soundtrack MGS 4 dostępny w przedsprzedaży

Firma Konami, wydawca i producent Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, poinformowała, iż oficjalny soundtrack do tej odsłony niezwykle popularnej serii jest już dostępny w przedsprzedaży.

Tworzeniem ścieżki dźwiękowej do MGS4 zajęli się Harry Gregson-Williams (odpowiedzialny za podkład muzyczny do części 2 i 3, oraz takich filmów jak Armageddon czy Królestwo Niebieskie) oraz Nobuko Toda (Metal Gear Acid i Metal Gear Acid 2, MGS3). Jeszcze przed premierą MGS4 w grze Smash Bros. Brawl pojawił się utwór zatytułowany MGS4 - Theme of Love - Smash Bros. Brawl Version, który zresztą możemy odsłuchać na tej stronie.

Reklama

Soundtrack można już zamówić za pośrednictwem sklepu konamistyle, niestety na chwilę obecną tylko japońskiego. Zapłacimy za niego 3045 yenów (ok. 68 zł). Niestety póki co nie wiadomo dokładnie jakie utwory znajdą się na krążku CD, ani nawet jak wyglądać będzie okładka.

Wydanie soundtracka zostało zapowiedziane na 28 maja w Japonii, w USA natomiast pokryje się z przewidywaną datą premiery samej gry zarówno na Starym jak i Nowym Kontynencie - 12 czerwca.

Dowiedz się więcej na temat: metal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje