Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy Warhammer 40K na konsole

Konsolowi fani Warhammera 40K nie byli do tej pory rozpieszczani przez firmę THQ, ale nowe informacje na temat jej planów dotyczących PS3 i Xboksa 360 zapowiadają zmianę tego stanu rzeczy.

"Australijskie studio THQ, z siedzibą w Brisbane, (...) szuka talentów branży gier wideo do pracy nad grą akcji na Xboksa 360 i PlayStation 3 osadzonej w popularnym świecie Warhammera 40 000 stworzonym przez Games Workshop" - ten początek ogłoszenia zamieszczonego w serwisie Tsumea mówi wszystko.

Reklama

No, może przydałoby się więcej konkretów o projekcie, ale tutaj z pomocą przychodzi oficjalna strona developera - "Obecnie szukamy ludzi do pracy nad next-genową, brutalną grą skupioną na walce w zwarciu".

Wychodzi na to, że wiemy całkiem sporo, jak na nieogłoszony jeszcze oficjalnie projekt. Jednak na ujawnienie jego tytułu pewnie przyjdzie nam poczekać do oświadczenia prasowego THQ.

Jedyne, co martwi, to dorobek studia - dwie gry o Avatarze, Spongebob Squarepants:Lights, Camera PANTS! i Jimmy Neutron: Attack of the Twonkies mogą wywołać pewne obawy, czy licencja W40K trafiła do właściwych osób...

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: 360

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje