Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe telewizory od Sony razem z grą

Sony jeszcze w tym roku wprowadzi na rynek nowe telewizory wykorzystujące stereoskopowe 3D. Będą one przeznaczone przede wszystkim dla graczy.

PlayStation Vita to nie jedyne nowe urządzenie, które zostało zaprezentowane przez Sony podczas czerwcowych targów E3. Oprócz przenośnej konsolki firma przedstawiła także 24-calowy model nowego telewizora z funkcją wyświetlania obrazu w stereoskopowym 3D. Wraz z TV do zestawu miała trafić także gra, ponieważ - jak podkreśla Sony - sam sprzęt przeznaczony jest dla graczy i to dodatkowo takich, którzy mają do dyspozycji ograniczoną ilość miejsca w pokoju.

Reklama

Na początku producent chciał dodać do zestawu z TV grę Resistance 3. Jednak w ostatniej chwili postanowił zmienić zdanie. Otóż teraz już wiemy, że Resistance 3 zostało wygryzione przez MotorStorm: Apocalypse. Oprócz gry wraz z TV w pudełku gracze znajdą także kabel HDMI i jedną parę okularów 3D. To wszystko w cenie około 500 dolarów (zapewne u nas będzie trzeba liczyć się z kwotą około 2000 zł).

Dlaczego jednak Sony zdecydowało się na inną grę? "MotorStorm: Apocalypse oferuje wysokooktanową akcję i od podstaw ta gra była zbudowana w 3D, co czyni ją doskonałą propozycją dodawaną do zestawu z telewizorem" - czytamy oficjalny komentarz Sony na portalu GameSpot. "Rozgrywka na podzielonym ekranie świetnie sprawdza się w przypadku stereoskopowego 3D, jeśli mówimy o dwóch graczach. Nowy telewizor trafi do sprzedaży jesienią tego roku wraz z kilkoma innymi grami jak Uncharted 3: Drake's Deceptions".

Sony uważa, że 24-calowy telewizor świetnie sprawdzi się na przykład w akademikach czy innych ciasnych pomieszczeniach. Co ciekawe, dzięki zastosowanej technologii stereoskopowego 3D, grając we dwie osoby w trybie Split Screen, ekran nie będzie podzielony na pół. Każdy z graczy będzie bowiem widział swoją część na całym telewizorze, co z pewnością zwiększy komfort grania i świetnie sprawdzi się w przypadku tak małego TV. Niestety, minusem jest to, że trzeba będzie wtedy dokupić jeszcze jedną parę okularów za około 70 dolarów.

Marnej jakości produkcje zrażają ludzi do 3D

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje