Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa gra z serii Ratchet & Clank oficjalnie

O tym, że studio Insomniac pracuje nad kolejną odsłoną serii Ratchet & Clank wiadomo było od dłuższego czasu, ale firma zachowała oficjalną zapowiedź gry na targi GDC.

Jak na razie, na PlayStation 3 pojawiły się dwie części serii Ratchet & Clank studia Insomniac - Tools of Destruction i Quest for Booty. Kto ukończył tę ostatnią z pewnością pamięta grafikę, która zapowiadała, że kolejna przygoda tej pary sympatycznych bohaterów trafi do sklepów pod koniec 2009 roku. Developer potwierdził tę informację na GDC.

Reklama

Pełny tytuł nowej gry to Ratchet & Clank Future: A Crack in Time. Będzie to pełnoprawna produkcja wydana na Blu-rayu, co twórcy ujawnili na blogu marki PlayStation. Jej pierwszy trailer powinien pojawić się w sieci jeszcze w tym tygodniu, w serwisach Gametrailers i Spike TV.

Na razie wiadomo o niej tyle, że zamknie najważniejsze wątki fabularne rozpoczęte przy okazji przejścia serii na obecną generację sprzętu Sony (czy Ratchet i Clank będą znowu razem?! ...bez skojarzeń). Powróci w niej też pewien "stary znajomy" z części drugiej, który zdążył się już ujawnić w QfB. Jak zawsze w przypadku Insomniaca, warto czekać!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje