Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa gra twórcy serii Katamari z datą premiery

oby Noby Boy - nowe dzieło zakręconego umysłu Keity Takahashiego, twórcy serii Katamari - trafi do japońskiej wersji sklepu PS Store pod koniec stycznia.

Keita Takahashi zapisał się już w historii gier wideo jako twórca jednej z dziwniejszych (i jednocześnie najbardziej wciągających) koncepcji gameplayu - który fan japońskich produkcji nie kojarzy rosnącej kuli z serii Katamari? Po małej przerwie Keita wraca ze świeżym pomysłem, ubranym w gierkę na PSN pod tytułem Noby Noby Boy.

Reklama

Tak naprawdę, to chyba nikt jeszcze nie wie, o co w tej produkcji będzie chodzić, a developer nie ma chyba ochoty szybko zdradzić swojego sekretu. Wiadomo, że gracz pokieruje "wężem", który będzie robił... różne rzeczy. No, ale skupmy się na tym, co wiadomo na pewno - premiera w KKW już 29 stycznia, wyłącznie na PlayStation Store. Za Noby Noby Boya trzeba będzie zapłacić 800 jenów (około 9 dolarów/26 zł).

Gra na pewno pojawi się w Europie, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy - SCEE skomentowało tylko, że można się jej spodziewać na początku przyszłego roku.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Seydou Keita | twórca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje