Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa gra mistrza

Jeden z najbardziej znanych japońskich twórców gier - Hideo Kojima - jest bardzo zapracowanym człowiekiem.

W planach ma podobno aż 4 nowe projekty (nie dwa, jaki pisaliśmy wcześniej), z których jeden powinien ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

Reklama

O tym, że jakaś gra twórcy serii Metal Gear Solid pojawi się w tym roku, mówiono nieśmiało już jakiś czas temu. Dobrze wiedzieć, że założenia te nie zmieniły się - słynny Kojima potwierdza, że w roku 2009 możemy spodziewać się jego nowego dzieła. Niestety o tej tajemniczej grze nie wiadomo absolutnie nic, ale zapewne nie będzie to produkt nakierowany na zachodniego odbiorcę (podobno FPS), o którym twórca swego czasu mówił tak: "raczej wymagający projekt, który będzie konkurował z grami na zachodnich rynkach.". Konkretów jednak nie należy się spodziewać w najbliższej przyszłości.

Czy ma to coś wspólnego z faktem, że obecnie zapracowany pan Kojima spędza mnóstwo czasu grając w Left 4 Dead? "Jestem uzależniony od L4D, ale ludzie mówią mi, że taka gra nie sprawdziłaby się w Japonii. może powinienem przestać być Japończykiem?". Miejmy nadzieję, że ambitne plany Hideo Kojimy nie zostaną zaprzepaszczone przez wysokiej jakości shootera z Zachodu.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: "Mistrz"

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje