Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Need for Speed Shift 2 zapowiedziany

Koniec z plotkami. Kontynuacja Need for Speed Shift powstaje i wyjedzie na tor już za kilka miesięcy. Czy rzeczywiście pojawi się w niej tryb fabularny?

Kilka dni temu odkryto w CV dwóch pracowników Electronic Arts, zamieszczonych w profilach w portalu LinkedIn, że pracowali oni m.in. nad Need for Speed Shift 2. To był wyraźny sygnał, że zagramy w sequela - bądź co bądź - całkiem niezłych wyścigów. Teraz wiemy to już na pewno.

Reklama

Electronic Arts zapowiedziało grę podczas podsumowania finansowego minionego kwartału fiskalnego. Niestety poza informacją: "hej, chłopaki, robimy Need for Speed Shift 2" i przybliżoną datą premiery (pierwszy kwartał przyszłego roku kalendarzowego), nie dowiedzieliśmy się praktycznie niczego. Oczywiście spodziewamy się, że gra trafi na pecety i konsole - Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Swoją drogą, jesteśmy ciekawi, czy sprawdzą się plotki, które pojawiły się pod wpływem jednej ze wspomnianych "cefałek" pracowników EA. Jeden z nich napisał bowiem, że pracował nad fikcyjnymi elementami i postaciami dla gry, co sugeruje, że EA planuje tryb fabularny. Czyżby? Dowiemy się pewnie niebawem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje