Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Multiplatformowe Dead Rising 2 zapowiedziane

Jeśli lubicie filmy George'a Romero oraz tępienie populacji nieumarłych, a gry z Dead Rising w tytule stały się waszymi ulubionymi, to czeka na was miła wiadomość.

W tym roku pojawić się ma Dead Rising 2. Ale to nie koniec pozytywów z obozu Capcomu - drugiej części doczeka się również Lost Planet.

Reklama

Japoński magazyn Famitsu często publikuje ciekawe fakty o nadchodzących grach i nie inaczej jest tym razem. Jeszcze w 2007 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o pełnoprawnym sequelu Powstania Umarłych pochodzące właśnie z tego źródła i teraz przyszedł czas na kolejne, nieco konkretniejsze, informacje. Capcom zdradził redaktorom, że ten rok będzie "rokiem multiplatformowym". Firma skupiać się będzie na wypuszczaniu tytułów przede wszystkim na X360 i PS3 - w tej kategorii znajduje się właśnie Dead Rising 2. Jest to równoznaczne z oficjalną zapowiedzią tytułu, który na pewno pojawi się na rynku do końca roku (posiadacze PS3 - radujcie się!). A dla właścicieli X360 Capcom ma miłą informację - na tej konsoli gra wyjdzie z różnymi przyjemnymi bonusami, które będą czymś w rodzaju pokazania dobrej woli w stosunku do Microsoftu i xboxowców.

Podobna sytuacja czeka graczy eksterminujących kosmitów w grze Lost Planet - magazyn Famitsu przekazał informację o zapowiedzianym sequelu tego tytułu. Lost Planet 2 pojawi się również do końca 2009 roku, również na PS3 i X360 i również z dodatkową zawartością dla tej drugiej konsoli. Jest to z pewnością bardzo miła informacja i może wypada pokusić się o marzenie odnośnie wersji pecetowych? W końcu LP na komputerach się pojawił, a Resident Evil 5 PC prawie na pewno ujrzy światło dzienne...

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: Lost: Zagubieni

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje