Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

L.A. Noire zaoferuje pięć godzin przerywników filmowych

L.A. Noire właśnie zostało sklasyfikowane przez brytyjską organizację BBFC. Przy okazji wyjawione zostały szczegóły dotyczące samej gry.

BBFC to organizacja zajmujące się klasyfikacją wiekową filmów i gier. L.A. Noire przyznała grupę 18+, co oznacza, że najnowsza produkcja od Team Bondi jest brutalna i zawiera sceny przemocy, nagość oraz wulgarny język. To jednak wiedzieliśmy już dawno z materiałów, które wypuszczają twórcy. Ciekawsze jest to ile zawiera cut-scenek.

Reklama

L.A. Noire zawiera bowiem 5 godzin i 12 minut różnych przerywników filmowych. To całkiem sporo, ale warto dodać, że sama gra to około 25-30 godzin zabawy, co stanowi w dzisiejszych czasach ewenement jeśli chodzi o gry akcji.

Produkcja od Team Bondi ukaże się maju tego roku na Xboksa 360 oraz PS3. Ma to być gangsterska gra akcji osadzona w latach 40-tych. Wcielimy się w niej w policyjnego detektywa, którego zadaniem będzie rozwiązywanie licznych zagadek kryminalnych, przesłuchiwanie świadków, czy zbieranie śladów na miejscach zbrodni.

Jednym z ciekawszych elementów gry stanowi oprawa graficzna, a dokładnie wykonanie mimiki bohaterów, która wygląda niezwykle realistycznie.

Spot reklamowy gry L.A. Noire:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje