Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

KORN gra dla Ubisoftu

O współpracy Ubisoftu, jednego z największych na świecie wydawców gier wideo z zespołem KORN było już głośno, gdy producent poprosił band o napisanie oryginalnego kawałka do jednej ze swoich gier.

Premiera HAZE - bo o tej grze mowa - zbliża się wielkimi krokami. Fanom muzyki i elektornicznej rozrywki oczekiwanie umilają klipy będące efektem współpracy Ubisoftu i KORNa.

Reklama

Ostatnio pojawił się filmik, w którym Jonathan Davis, frontman zespołu KORN ujawnia, jak pracował na muzyką na potrzeby gry wideo. Davis zdradza swój warsztat jako muzyk, ale też jako fan gier przeznaczonych dla dorosłych - strzelanek, które - podobnie jak mocna muzyka w słuchawkach - pozwalają uderzać w przeciwnika. Jeszcze przed nawiązaniem wpsółpracy z Ubisoftem, lider zespołu KORN często wspominał o swojej sympatii do gier wideo takich, jak Tom Clancy's Rainbow Six Vegas i Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2.

Wywiad można ściągnąć w dwóch wersjach: SDHD.

Fragmenty wywiadu są kolejnym - po teledysku - nagraniem nawiązującym do HAZE. Wideoklip, który miał premierę niedawno to kombinacja nowoczesnej muzyki, zdjęć z koncertu i ujęć z gry HAZE, która stała się inspiracją do powstania utworu.

Wspomniany teledysk możecie zobaczyć tutaj.

Ubisoft wraz z firmą EMI ogłosiły też, że utwór "Haze" - można kupić na stronach oferujących odpłatne ściąganie plików. Singiel Haze znalazł się również w rozszerzonej wersji albumu KORN, wydanej 21 kwietnia w Europie, Japonii, Australii i Nowej Zelandii.

Zaprojektowana przez specjalistów od strzelanek z firmy Free Radical, twórców uznanej przez krytyków serii TimeSplitters - seria HAZE jest zapowiedziana wyłącznie na Playstation 3, a jej premiera odbędzie się w maju 2008 roku.

(Ubisoft - inf. prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje