Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Houser intensywny jak Rasputin

Stojący za obsypanym nagrodami Bioshockiem Ken Levine w bardzo ciepłych słowach wypowiedział się na temat Sama Housera. Jego zdaniem szef firmy Rockstar Games to człowiek cechujący się największą intensywnością na świecie, a całe studio jest Spielbergiem branży gier.

Zarówno Rockstar Games, jak i 2K Boston to ekipy developerskie znajdujące się pod skrzydłami firmy Take-Two. Nie mogą dziwić więc bliskie kontakty, jakie utrzymują ze sobą głowy poszczególnych studiów. W jednym z ostatnich wywiadów szef 2K Boston Ken Levine opowiadał o Samie Houserze, który stoi na czele Rockstara. Było słodko jak w słoiku z miodem. "To zdecydowanie najbardziej intensywny człowiek na świecie" - określił twórcę GTA IV Levine. "Jest jak Rasputin, sami wiecie. Jest intensywny. Właśnie w ten sposób powstają wielkie rzeczy. Jeśli nie robisz wielkich rzeczy poprzez noszenie ładnego swetra i popijanie martini, robisz to poprzez wgryzanie swoich p********ych zębów w to wszystko" - zobrazował dość dosłownie szef 2K Boston. W dalszej części wywiadu udzielonego serwisowi VG247 Levine powiedział, że w jego opinii Rockstar Games jest dla branży gier tym, czym Steven Spielberg okazał się dla przemysłu filmowego.

Reklama

Twórca Bioshocka nie omieszkał zaznaczyć, że - jak wynika z jego obserwacji - jego dzieło będące jedną z najgłośniejszych produkcji ubiegłego roku bardzo przypadło do gustu Houserowi. Szef Rockstara odebrał tę pozycję jako wielce interesującą. "Nie mogę wypowiadać się za Sama, jednak to właśnie moja interpretacja słów, ktore wypowiedział" - zaznaczył Levine.

Przyjemnie się czyta takie rzeczy. Zwłaszcza w obliczu faktu, że akurat w tym przypadku wraz z sympatią między szefami poszczególnych studiów rośnie także jakość wydawanych przez nich tytułów.

(gram.pl)

Dowiedz się więcej na temat: firmy | rzeczy | Boston

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje