Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Hideo Kojima pracuje nad nową grą

W rozmowie z japońskim serwisem Nikkei BP, prezes Konami Fumiaki Tanaka ujawnił, że Hideo Kojima pracuje obecnie nad koncepcją nowej gry nie mającej nic wspólnego z uniwersum Metal Geara.

Niestety pan Tanaka na tak wczesnym etapie prac nie chciał ujawnić żadnych konkretniejszych informacji. Z całą pewnością w tym roku nie mamy także co spodziewać się jakiejkolwiek oficjalnej zapowiedzi, choć być może po premierze czwartej odsłony serii Metal Gear Solid pojawią się jakieś informacje na temat pisanego właśnie przez Kojimę scenariusza.

Reklama

Jeżeli chodzi o Guns of the Patriots, to Konami spodziewa się sprzedaży na poziomie wcześniejszych tytułów z tej serii, zaś celem głównej kampanii marketingowej są Stany Zjednoczone i Europa. W Japonii ilość sprzedanych kopii gry powinna oscylować wokół miliona, a część osób wstrzymuje się z kupnem konsoli czekając na premierę nowych przygód Snake'a.

Przypomnijmy, że premiera Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots została wyznaczona na 12 czerwca tego roku, a gra ma być ostatnią z serii wyprodukowaną przez Hideo Kojimę.

Dowiedz się więcej na temat: metal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje