Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Garść plotek o przyszłorocznych grach Sony

God of War III, Uncharted 2, wersje na PSP gier LittleBigPlanet i MotorStorm, obniżka ceny PlayStation 3...

Czego więcej fan Sony może chcieć od przyszłego roku?

Reklama

Londyn był niedawno miejscem corocznego spotkania pracowników SCE, na którym przedstawiono zarys planów firmy na następne 12 miesięcy. Wszystko, co tam pokazano, zdecydowanie miało pozostać za zamkniętymi drzwiami... ale tak się nie stało. Kilka bardzo ciekawych informacji trafiło do sieci dzięki serwisowi D+PAD, który twierdzi, że uzyskał je od swojego anonimowego informatora.

ierwsza plotka dotyczy samej konsoli PlayStation 3 - szef SCEE, David Reeves, miał ogłosić na wspomnianym spotkaniu, że na marzec przyszłego roku planowana jest ogólnoświatowa obniżka ceny tego sprzętu (niedługo po premierze Killzone'a 2).

D+PAD donosi również, że w Londynie pokazano premierowe gameplaye z gier Uncharted 2 i God of War III. Pierwszą zapowiadał ponoć półminutowy trailer, z którego wynika, że Nathan Drake powróci (ktoś w to wątpił?), fabuła może mieć coś wspólnego ze skarbami Azteków, a grafika nie została wyraźnie ulepszona w stosunku do "jedynki" (co niekoniecznie musi być wadą).

Natomiast co do trzeciego Boga Wojny, to wspomniane źródło tych przecieków nie jest pewne, czy widziało materiał CGI, czy faktyczne fragmenty z rozgrywki. Nowy trailer tego tytułu ma pokazywać, jak Kratos walczy ze szkieletami, cyklopami i wielkim orłem, a pod koniec wkracza do długiej, mrocznej jaskini.

Na koniec kilka słów o nowych grach na PSP - mamy kolejne plotki, które twierdzą, że przyszły rok przyniesie LittleBigPlanet w wersji na tego handhelda. Według nich, tytuł powstaje od czterech miesięcy i jest na razie we wczesnej fazie produkcji. Przenosin z dużego na mniejszy sprzęt Sony ma doczekać się również... MotorStorm.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3 | Sony

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje