Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ekskluzywny dostęp do dema Killzone 2

Na 27 stycznia wyznaczona została premiera Killzone 2 - potencjalnego hitu, który ma być jednym z tych, które zachęcają do zakupu PlayStation 3.

Prawdopodobnie wielu posiadaczy tej konsoli chciałoby móc zagrać w drugiego Killzone'a jeszcze przed premierą. Możliwość taka pojawiła się, ale, by pograć w demo sequela tego docenionego FPSa, trzeba będzie zapłacić.

Reklama

Oferta "zakupu" dema pojawiła się w sklepie Gamestop. Dostęp do wersji demonstracyjnej możemy zdobyć na dwa sposoby. Pierwszy to złożenie zamówienia na pre-order Killzone 2 w wyżej wymienionym sklepie - w takim wypadku zapłacimy 60 dolarów, a kod pozwalający pobrać demo przysłany nam zostanie na adres e-mail w okolicach 3 stycznia. Drugą możliwością jest udanie się do rzeczywiście istniejącego oddziału Gamestopu i zakupienie specjalnej karty z kodem, kosztującej 5 dolców.

Póki co nie wiadomo nic o innych możliwościach zagrania w demo drugiego Killzone'a. Nie wiemy też, co będzie składać się na opisywaną wersję demonstracyjną. Można się tylko zastanawiać, czy jest ona warta wydania na nią kilkunastu złotych. A co Wy o tym sądzicie?

Dowiedz się więcej na temat: playstation 3 | dostęp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje