Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

David Hayter potrzebuje Twojej pomocy

David Hayter poparł fanowską akcję mającą na celu zaaprobowanie jego scenariusza dla filmu Metal Gear Solid...

...przez wytwórnię Sony Pictures i poprosił o wysyłanie maili do Matta Tolmacha, który zajmuje się tym projektem.

Reklama

Gracze, którym zależy, aby to zadanie powierzono komuś, kto faktycznie zna serię Kojimy (w końcu Hayter to sam Solid Snake!) - klawiatury w ruch!

Użytkownik forum serwisu IMDB o nicku TetraGenesis rozpoczął inicjatywę mającą na celu przekonanie wytwórni Sony o tym, że David Hayter jest idealnym kandydatem na scenarzystę filmu Metal Gear Solid. Hayter to człowiek, który podkłada głos pod Solid Snake'a we wszystkich odsłonach tej słynnej serii Hideo Kojimy (no, w "trójce" oczywiście pod Big Bossa) i jednocześnie jej wielki fan. Jest również autorem scenariusza do pierwszych X-menów oraz jego współautorem w części drugiej i planowanym na marzec przyszłego roku filmie Strażnicy (adaptacji komiksowej serii Alana Moore'a i Dave'a Gibbonsa). W odpowiedzi na wspomnianego posta, David Hayter poprosił Internautów o pisanie maili do Matta Tolmacha, pracownika studia Sony Pictures w Culver City który zajmuje się tym projektem. "Jeśli odpowiednio dużo ludzi tak zrobi, możemy wrócić do gry" - stwierdził. Jeżeli komuś zależy na wysokiej jakości filmu, dalej - niech wyrazi (po angielsku), dlaczego to David jest według niego najbardziej odpowiedni do tego zadania! Adres mailowy można znaleźć w zlinkowanych wiadomościach.

Pierwszy raz o kinowej adaptacji serii Metal Gear Solid gracze usłyszeli w maju 2006 roku. Przyznano wtedy, że rozmowy z pewnym hollywoodzkim studiem zostały już zakończone. David Hayter od początku - wspierany przez Kojimę - starał się o pozycję scenarzysty, jednak spotkał się z odmową. Na razie nie wiadomo, kogo na to miejsce ma na oku wytwórnia - w Internecie mówiło się już m.in. o Kurcie Wimmerze (Equilibrium) i Paulu Thomasie Andersonie (Aż poleje się krew).

Dowiedz się więcej na temat: metal | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje