Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

David Hasselhoff w grze Pain

Sony zapowiedziało, że David Hasselhoff trafi, jako dodatkowa "zniszczalna" postać, do gry Pain na PSN.

Fani tego wszechstronnie uzdolnionego artysty już niedługo będą mogli w wolnych chwilach wielokrotnie łamać mu wszystkie ważniejsze kości.

Reklama

Pain - dostępna w usłudze PlayStation Network gra, która polega na dosłownym wystrzeleniu głównego bohatera w powietrze i dokonaniu nim jak największych zniszczeń - dostanie nową grywalną postać. Trafi do niej nie kto inny, jak sam David Hasselhoff - legenda kinematografii, utalentowany wokalista i ogólnie człowiek renesansu. Gwiazda tak komentuje tę informację: "Pomysł typu "skrzywdź Hoffa" czy "wystrzel Hoffa w powietrze" wydał mi się po prostu porażający. Nie mam pojęcia, dlaczego, ale chyba przez to, że w młodości naoglądałem się za dużo Zakręconego Tria i krzywdzenie samego siebie wydaje mi się bardzo zabawne".

Wirtualny Hasselhoff trafi do gry 6 listopada, w nieznanej na razie cenie. Jego postać będzie mieć trzy kostiumy - jeden inspirowany Nieustraszonym, drugi Słonecznym Patrolem a trzeci pozostaje na razie tajemnicą. Poza tym, wersja prawdziwa nagrywa z tej okazji cover piosenki Do You Really Want To Hurt Me? zespołu Culture Club.

Serwis People, który pierwszy o tym napisał, podzielił się również pewnym filmikiem reklamowym, który każdy fan Hoffa po prostu musi zobaczyć.

gram.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje