Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Czy jest tryb Survivor w Bioshocku na PS3?

Przedstawiciele studia 2K Marin nareszcie scharaktertyzowali tryb Survivor, który pojawi się jako exclusive w wersji gry Bioshock na PS3. Okazuje się, że chodzi o wyższy poziom trudności w trakcie rozgrywki.

Od pewnego czasu wiadomym było, że w przygotowywanej w studiu 2K Marin wersji Bioshocka na PS3 pojawi się tryb Survivor. Dotychczas termin ten był jedynie tajemniczym sloganem, a jego działanie miało wnieść pewne niespotykane w wydaniach gry na Xboksa 360 i PS3 elementy. Przedstawiciele studia 2K Marin wreszcie odsłonili karty i sprecyzowali działanie tego trybu.

Reklama

W odpowiedzi na pytania graczy o Surivor twórcy gry napisali: "To nowy, niezwykle wymagający tryb gry przeznaczony na wyłączność posiadaczy PS3. Różni się od trybu hard tym, że jesteś bardziej podatny na zranienie, przeciwnicy są twardsi, a każdy zasób jest cenniejszy. Nie będziesz tak dobrze zaopatrzony w potrzebne środki, a każde starcie stanie się decydującą o życiu lub śmierci walką". Jak informują przedstawiciele 2K Marin, główny bohater w trybie Survivor nie napotka na swej drodze większej ilości przeciwników, jednak będą oni trudniejsi do pokonania. Co ważne, twórcy długo pracowali by nie przekroczyć granicy, za którą rozgrywka stałaby się zbyt trudna. Jak mówią, balansowanie na tej krawędzi było najbardziej skomplikowanym aspektem tworzenia tego trybu.

Wielu graczy, którzy w znacznym stopniu opanowali rozprawianie się z przeciwnikami w kolejnych lokacjach w Rapture mają jednak wątpliwości, czy Survivor dostarczy im odpowiedniej adrenaliny związanej z zawyżoną skalą trudności. Przedstawiciele 2K Marin twierdzą jednak, że "od pierwszej walki w "Welcome to Rapture" niekt nie będzie miał problemu z odróżnieniem nowego poziomu z trybem hard". Zapowiada się więc jatka.

Warto przypomnieć, że Bioshock w wersji na PS3 zadebiutuje w ostatnim kwartale 2008. To ponad rok później od debiutu gry na pecetach i Xboksie 360. Za te wydania nie odpowiadało jednak studio 2K Marin, a 2K Boston.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: studia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje