Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cyberbike 2: Rower jako kontroler ruchowy

Firma IQ Publishing poinformowała o premierze Cyberbike 2 - pierwszej na świecie grze na PS3 wykorzystującej normalnych rozmiarów rower treningowy jako kontroler!

Gra przeznaczona jest dla całej rodziny, gdzie każdy ma swoją rolę do odegrania. Do dyspozycji grających oddanych zostanie kilka rodzajów pojazdów, poruszających się po ziemi, wodzie i w powietrzu. Zależnie od nastroju wybierz rodzaj zabawy: tryb historii, fitness oraz wieloosobowy, do zabawy ze znajomymi poprzez sieć Internet.

Reklama

Podróżuj po planecie Cyclo, korzystając z najbardziej nieprawdopodobnych wehikułów. Jako ekologiczny mieszkaniec, używając swojego ciała i umysłu, masz za zadanie oczyścić swój świat z wielu źródeł duszących go zanieczyszczeń. Zbieraj elementy, które są szkodliwe dla środowiska planety Cyclo, znajdujące się zarówno na lądzie, w powietrzu jak i pod wodą, wykorzystując przewidziane do tego celu pojazdy.

Unikalnego realizmu grze dodaje oryginalny i dotąd niespotykany kontroler, jakim jest dołączony do zestawu prawdziwy rower treningowy! Naturalnych rozmiarów rower wytrzymuje obciążenie do 130 kg. Wykonany został w technologii oporu magnetycznego, która gwarantuje, że zabawa z grą staje się w 100% realnym treningiem fizycznym.

Cechy gry:

- w zestawie dołączony prawdziwy stacjonarny rower treningowy z pedałami i hamulcem

- gra dla całej rodziny, gdzie każdy ma swoją rolę do odegrania

- 4 pojazdy do podróży w powietrzu, w wodzie lub na lądzie

- 18 poziomów w 4 środowiskach, z wieloma wyzwaniami i niespodziankami do odblokowania

- 3 tryby gry: Story, Fitness i Multiplayer

- zamieszczanie wyników online i porównywanie ich z wynikami graczy z całego świata

- zmienny poziom trudności w zależności od gracza

Obejrzyj film prezentujący Cyberbike 2:

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje