Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Chcesz być w czwartym Street Fighterze?

Firma Capcom ogłosiła konkurs, którego zwycięzcy znajdą się w grze Street fighter IV!

Nie chodzi tu jednak o nowych wojowników, tylko o postacie na drugim planie, elementy teł aren - kilka z nich dostanie twarze tych osób, które mailowo udowodnią wydawcy, że na to zasługują. Brać udział mogą niestety tylko Amerykanie.

Reklama

Na blogu Capcom-unity pojawił się wpis, który powinien zainteresować wszystkich fanów serii Street Fighter planujących zaopatrzyć się w część czwartą (powstającą na PC, PS3 i Xboksa 360). Nieprzerwanie emitując strumień próśb i błagań w stronę pana Ono, producenta Street Fightera IV, udaje nam się od czasu do czasu wprowadzić go w pewnego rodzaju trans. Staje się wtedy nieco zmieszany i jeśli mamy szczęście, zgadza się na wprowadzenie w życie któregoś z naszych pomysłów. Tak było tym razem - to zła wiadomość dla pana Ono, ale dobra dla was wszystkich" - można przeczytać w notce. Co to za pomysł? Danie kilku postaciom, które będą elementami teł aren twarzy prawdziwych graczy!

Aby dać sobie szansę na wygraną, należy wysłać na adres mailowy contest@capcom.com cokolwiek, co wyjaśni, dlaczego powinieneś/powinnaś znaleźć się w nowym Street Fighterze. Forma nie ma wielkiego znaczenia - może to być zdjęcie, filmik, czysty tekst, rysunek, plik audio czy cokolwiek innego, co przyjmie internetowa skrzynka pocztowa. Wybrani zostaną oczywiście autorzy tych pomysłów, które najbardziej spodobają się japońskiej firmie.

Pomysły można zgłaszać do środy, 18 czerwca. W mailu należy zamieścić również swoje imię, wiek i numer telefonu. Zwycięzcy zostaną poproszeni o wysłanie Capcomowi kilku zdjęć swojej twarzy w wysokiej rozdzielczości. Wymagane będzie również odesłanie do firmy specjalnego oświadczenia o "kwalifikowalności" i przekazaniu jej pełnych praw do otrzymanych zdjęć. To niestety oznacza, że konkurs przeznaczony jest tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, chociaż takiego sprostowania brakuje w jego treści. Na wszelki wypadek napisaliśmy do firmy w tej sprawie i damy znać, gdy dostaniemy odpowiedź.

(gram.pl)

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje