Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Castle Crashers na PS3

Plotki wreszcie okazały się prawdą.

Castle Crashers, jedna z najlepszych gier z serwisu Xbox Live Arcade, trafi też na PlayStation 3.

Reklama

Studio Behemot to przykład tego, jak osiągnąć sukces. Ich nawiązująca do klasycznego gatunku "chodzonych bijatyk" gra, zatytułowana Castle Crashers okazała się niesamowitym sukcesem. Od chwili debiutu w serwisie Xbox Live Arcade sprzedało się ponad 900 tysięcy kopii. Gra zdobyła też tytuł najlepszej gry serwisu Xbox Live Arcade - wyróżnienie o tyle ważne, że przyznawane w powszechnym głosowaniu użytkowników.

Wiemy już, że Castle Crashers trafi też do usługi PlayStation Network. Działająca na PlayStation 3 wersja gry zostania zaprezentowana na rozpoczynającym się dzisiaj Comic-Con w San Diego. Osoby, które miały już okazję zagrać w wersję na PS3 mówią, że nie różni się praktycznie niczym od tej z konsoli Xbox 360. Jest więc komiksowa grafika, dużo akcji i humoru i przede wszystkim możliwość zabawy nawet do czterech graczy równocześnie.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale pewnie nastąpi to już niedługo. To świetna wiadomość dla posiadaczy PS3, którzy będą mogli zapoznać się z jedną z najlepszych gier arcade nowej generacji.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Live | Xbox | Castle

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje