Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

BioShock na PS3? Tak! Wreszcie...

Dwa niezależne źródła potwierdziły jednocześnie, że BioShock w wersji na PS3 ukaże się w okolicach tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Telenowela pt. "Powstanie czy nie?", nie mogłaby się jednak zakończyć bez oficjalnego potwierdzenia ze strony wydawcy lub producenta. Doczekaliśmy się go od przedstawicieli 2K Games.

Reklama

Sprawa ewentualnego powstania portu BioShocka na PS3 jest bardziej zawiła od losów niejednego bohatera Mody na sukces... Wszystkie niepotwierdzone doniesienia, jakie pojawiały się na przestrzeni ostatnich miesięcy (a było ich mnóstwo), spotykały się z ostrą krytyką i były dementowane, albo ewentualnie przedstawiciele 2K Boston w ogóle nie zaprzątali sobie nimi głowy. Wczoraj popołudniu w sieci znów zawrzało - rozmaite serwisy informowały, że w następnym wydaniu brytyjskiego magazynu PSM3 ukaże się obszerna zapowiedź BioShocka przeznaczonego właśnie na konsolę Sony. Dziennikarze czasopisma dowodzą, że nowa wersja gry będzie lepsza od swoich odpowiedniczek z pecetów i Xboksa 360. Tytuł ten miałby - według tych doniesień - trafić na półki sklepowe jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Potwierdzenie produkcji dzieła 2K Boston na PS3 ma się znaleźć także w lipcowym wydaniu magazynu EGM.

Tych informacji początkowo nie chcieli - tradycyjnie już - komentować producenci gry. W końcu jednak sakramentalne "Możemy oficjalnie potwierdzić, że BioShock na PS3 jest w produkcji" padło z ust przedstawiciela 2K Games w rozmowie z dziennikarzem serwisu IGN. Nie wdawano się na razie w żadne szczegóły, powinniśmy je jednak poznać wraz z oficjalnym komunikatem wydawcy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje