Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

BioShock Infinite: Tak powinna wyglądać okładka gry?

Jak zapewne pamiętacie, w ostatnim czasie Irrational Games, producent najnowszej odsłony serii BioShock, umożliwił fanom oddawanie głosów na najładniejszą okładkę, która ostatecznie miała zdobić pudełko z grą.

Miłośnikom BioShock niespecjalnie przypadła do gustu grafika zaoferowana przez artystów z Irrational Games, w związku z czym ci ostatni postanowili zaoferować możliwość wyboru innej, która ostatecznie miała znaleźć się na odwrocie pudełka z grą.

Reklama

To bardzo dobre posunięcie marketingowe ze strony producenta - prezentuje m.in. otwartość na propozycje fanów i chęć współpracy, co pozwala zadowolić obie strony (a na tym powinno wszystkim zależeć) i ostatecznie pewnie będzie miało odbicie w wynikach finansowych. Jeśli ktoś rozczarował się wcześniejszą propozycją grafików, mógł wybrać inną - szkoda tylko, że oferta ograniczała się do kilku wcześniej ustalonych propozycji.

Gdyby tak się nie stało, i oprócz opcji typowania, twórcy umożliwili graczom udostępnianie własnych prac, to możliwe, że całej akcji towarzyszyłyby większe emocje. Weźmy na ten przykład ostatnio zaprezentowany przez użytkownika "theLazyLion" grafikę, która prezentuje się wręcz obłędnie. Z całym szacunkiem mogę przyznać, że jeśli znajdowałaby się ona pośród pokazanych przez Irrational Games prac, to nie wahałbym się ani przez moment, na który z obrazków mam oddać swój głos.

Szkoda, że nie ma możliwości, aby twórczość "theLazyLion" zdobiła najnowszą produkcję Kena Levine'a, bo jestem przekonany, że niejeden fan serii chciałby, aby takie właśnie pudełko dumnie spoczywało na jego półce z ulubionymi tytułami. Samą grafikę możecie zobaczyć poniżej. Dajcie znać w komentarzach, co o niej sądzicie?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje