Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

30 gier w 3D na PlayStation 3 jeszcze w tym roku

Zaroiło się od trójek w tytule tego newsa. Ale chyba każda z nich wygląda i brzmi nieźle. Oczywiście dla tych, którzy mają PlayStation 3 i lubią się bawić w 3D.

Sieć obiegła grafika, która głosi, że rok 2011 będzie rokiem 3D na PlayStation 3. No i rzeczywiście, plan wydawniczy Sony wygląda naprawdę okazale. Jeśli masz więc w domu okulary przeznaczone do tego typu rozrywki, ale chciałeś je wyrzucić, bo w ostatnim czasie nie miałeś co z nimi robić, to może lepiej się z tym zamiarem wstrzymaj. W ciągu najbliższych miesięcy, aż do grudnia, ma się ukazać aż trzydzieści gier, które będą obsługiwały technologię 3D.

Reklama

Niestety Sony nie podało całego harmonogramu, ale przynajmniej przedstawiło kilka tytułów, które na pewno będą dostępne w 3D. Wśród nich znalazły się:

- Uncharted 3: Drake's Deception

- MLB 11 The Show

- SOCOM 4: U.S. Navy SEALs

- Killzone 3 (już jest)

- Ratchet & Clank: All 4 One

- Motorstorm Apocalypse (już jest)

Ponadto japoński gigant pochwalił się wzrostem zainteresowania technologią 3D w przypadku użytkowników PlayStation 3. W ciągu zaledwie tygodnia aż 83,000 osób pobrały program telewizyjny "Sports Illustrated Swimsuit 2011: The 3-D Experience Exclusive Sneak Peek". Natomiast jeśli chodzi o gry, to aż 20% graczy, którzy pobrali demo Killzone'a 3, wybrało wersję przeznaczoną do zabawy w 3D.

Ale gry to nie wszystko. Sony zamierza przedstawić w tym roku użytkownikom PlayStation 3 całe mnóstwo filmów w 3D, między innymi takie hity, jak "Tron Dziedzictwo", "Ekspres Polarny", "Alicja w Krainie Czarów", Pirania 3D" czy "Koralina". I tak właśnie rozumiemy pojęcie "centrum domowej rozrywki"...

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje