Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

2009 - rok PlayStation 3?

Koniec 2009 roku to idealny moment na rozliczanie firm z obietnic złożonych mniej więcej rok temu. Czy tym razem spełniły się słowa Sony dotyczące "roku PS3"?

O tym czy 2009 rok należał do japońskiej konsolki z logo Sony na obudowie każdy musi zdecydować sam, zgodnie ze swoimi preferencjami dotyczącymi gier. My w tym czasie przyglądnijmy się pięciu najciekawszym tytułom, które w 2009 ukazały się wyłącznie na PlayStation 3.

Reklama

- Flower

Nie ulega wątpliwości, że Flower jest jedynym tytułem na PlayStation 3, który pokazuje prawdziwy potencjał SixAxisa. Świetne sterowanie wykorzystujące czujniki ruchu pada do PS3, niesamowita, zapierająca dech w piersiach grafika oraz niezwykły artyzm tej produkcji stawia Flower na półce wśród tytułów, które każdy posiadacz konsoli Sony powinien mieć.

- inFamous

inFamous to eksperymentalny projekt twórców znanego Sly Cooper. Gra okazała się wielkim sukcesem, a skakanie po budynkach i używanie przy tym supermocy, jak choćby rzucanie na lewo i prawo błyskawicami nigdy nie było jeszcze aż tak przyjemnie. To z pewnością jeden z tych tytułów, które Sony powinno otoczyć szczególną opieką. Czy chcemy więcej? Oczywiście, że tak!

- Killzone 2

Po latach developingu, Killzone 2 wreszcie pojawiło się na rynku w 2009 roku. Ten niesamowity shooter nie zawiódł żadnego fana strzelanek FPS. Niesamowita grafika i tony grywalności sprawiły, że posiadacze PlayStation 3 nie mogli oderwać się od swoich konsol. Swego rodzaju deserem po skończeniu trybu dla pojedynczego gracza był multiplayer, który również trzymał bardzo wysoki poziom.

- Uncharted 2: Among Thieves

Uncharted 2 to z pewnością jedna z najlepszych gier ostatniego roku. Jest to także bez wątpienia jeden z najmocniejszych tytułów PlayStation 3, dla którego wielu zakupiło konsolę z logo Sony. Nowe przygody Nathana Drake'a są jeszcze bardziej filmowe niż pierwsza część, masa wyśmienicie bawiących się, zarówno w trybie single jak i multi, graczy tylko potwierdza, że ekipa z Naughty Dog nie zawiodła i tym razem. Pozycja obowiązkowa!

- Demon's Souls

PlayStation 3 cierpi na brak bardzo dobrych gier RPG. Na szczęście z ratunkiem pospieszyła ekipa From Software, ze swoim rewelacyjnym tytułem Demon's Souls. Tytuł to połączenie gry akcji z naciskiem na elementy RPG. To, w połączeniu z rewelacyjną fabułą i świetną grywalnością, dało mieszankę wybuchową, której nie mogli oprzeć się najwięksi fani RPG na całym świecie. Z pewnością jest to jeden z najlepszych tytułów na PlayStation 3 minionego roku.

Dowiedz się więcej na temat: logo | Sony | PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje