Zawierucha wokół Final Fantasy XIII

Przedstawiciel SONY w oficjalnym wywiadzie przyznał, że ekskluzywność Final Fantasy XIII na PlayStation 3 jest właśnie omawiana.

W wywiadzie dla francuskiego magazynu Dernières Nouvelles d'Alsace przedstawiciel SONY, Georges Fornay, przyznał, że los Final Fantasy XIII jest niepewny. „Temat ekskluzywności tego tytułu jest właśnie przedmiotem rozmów” – powiedział Fornay. Jest to o tyle dziwne, że gra od chwili pierwszego pokazu była promowana jako tytuł na wyłączność konsoli SONY.

Być może jest to po prostu kolejna niefortunna wypowiedź przedstawiciela SONY. Jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że podobna wypowiedź dzień przed startem systemu nie jest najlepszym ruchem marketingowym. Dokładając do tego fruwające od kilku dniach po Internecie plotki, jakoby FFXIII miało ukazać się na konsolę Microsoftu – sytuacja zdaje się powoli klaryfikować. Już w maju odbędzie się impreza Square-Enix, na której firma przedstawi i omówi swoje projekty. To właśnie tam rozstrzygnie się sytuacja oczekiwanego RPG.

Reklama

Valhalla.pl
Dowiedz się więcej na temat: playstation 3 | Sony | Final Fantasy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy