Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zalew gier od Capcomu

Przez najbliższe kilka miesięcy fani starszych produkcji Capcomu nie będą mieli na co narzekać.

Chyba, że nie mają dostępu do PlayStation Network - wtedy tak.

Reklama

Capcomowi ostatnio posmakowało wydawanie odświeżonych wersji gier na konsolowe (i nie tylko) systemy cyfrowej dystrybucji. Dotychczas pojawił się takie tytuły jak Bionic Commando Rearmed, 1942: Joint Strike, Mega Man 9 czy wreszcie Super Street Fighter II Turbo HD Remix. Niestety, zazwyczaj prasa growa nie była zbyt łaskawa wobec tych produkcji, ale z pewnością jest to jakiś dodatkowy grosz dla firmy.

Nic dziwnego zatem, że Capcom planuje kolejne, i do tego liczne, dostawy remake'ów. Może nie wszystkich to ucieszy, ale będą to głównie tytuły z PlayStation 1 i PSP - to oznacza, że ich platformą docelową będzie tylko PlayStation Network.

"Z pewnością będziemy patrzyli na gry zawierające "Street Fighter" i "Resident Evil" w nazwie. Myślimy nad zebraniem długiej listy tytułów, a następnie pozwolimy fanom głosować na nie w naszym serwisie Capcom Unity. Docelowo planujemy wrzucić w ciągu kilku najbliższych miesięcy na PlayStation Network od 20 do 40 gier" - zdradził w wywiadzie Chris Kramer, jeden z dyrektorów Capcomu.

Dowiedz się więcej na temat: zalew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje