Uspokajające doniesienia na temat SC: Conviction

Producenci gry Splinter Cell: Conviction z montrealskiego oddziału Ubisoftu zapewniają, że tytuł ten ma się dobrze, a wszyscy fani serii nie powinni być nim zawiedzeni.

Komentarze te zostały wywołane przez burzę, jaka kilka dni temu rozpętała się wokół nowej odsłony przygód Sama Fishera.

Niedawno w sieci pojawiły się zatrważające wręcz wieści o rozpoczęciu prac nad Splinter Cell: Conviction praktycznie od podstaw ze względu na kiepską jakość wielu ważnych dla rozgrywki elementów. Spekulowano też, że planowany termin wydania tego tytułu przesunął się nawet na początek 2010 roku. Oliwy do ognia dolał fakt, że Conviction zostało całkowicie pominięte na konferencji UbiDays. Spodziewano się, że Ubisoft, który wcześniej nie komentował powyższych doniesień, właśnie tam odniesie się do tej drażniącej sprawy. Na szczęście fanów Sama Fishera w końcu pojawiło się stanowisko producenta gry - montrealskiego oddziału Ubisoftu. Na szczęście, bo komunikat ma pozytywny wydźwięk. "Minęło już trochę czasu od naszych ostatnich meldunków, to prawda. Jesteśmy jednak bardzo szczęśliwi mogąc poinformować, że prace nad Tom Clancy's Splinter Cell Conviction przebiegają pomyślnie, a sama gra prezentuje się bardzo dobrze" - napisano na oficjalnym forum poświęconym Conviction.

Reklama

Odniesiono się też bezpośrednio do plotek o rozpoczęciu prac nad grą od nowa. Jak donoszą producenci, to tylko plotka, a w rzeczywistości w kwestii rozgrywki dokonała się ewolucja, dzięki czemu fani nie powinni być zawiedzeni.

Dlaczego więc gry nie zaprezentowano na konferencji UbiDays? "Niestety nie daliśmy rady pokazać się na tegorocznych UbiDays, jednak w ciągu najbliższych miesięcy będziemy utrzymywać kontakt w formie prezentowania Wam nowej części serii Splinter Cell".

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zawiedzeni | doniesienie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy