Reklama

The Agency ma kłopoty?

Z oddziału Sony Online Entertainment w Seattle odeszło kilka kluczowych dla jego pracy osób, które postanowiły założyć wspólnie własne studio.

SOE Seattle tworzy grę The Agency na PC i PS3 - co teraz stanie się z tym projektem?

Reklama

Jak dowiedział się Eurogamer, studio Sony Online Entertainment w Seattle może mieć kłopoty - ekipę opuściła grupa ważnych pracowników, w tym sam szef i kierownik projektu The Agency, Matt Wilson. Nie marnują oni czasu - już zdążyli założyć własne studio developerskie, które nazwali Detonator Games. Zapowiadają, że skupią się na "grach społecznościowych", czyli raczej nie należy od DG oczekiwać kolejnego wielkiego projektu na PC i konsole...

"To nie była prosta decyzja, ale właściwa zarówno dla nas, jak i projektu. Złożyło się na nią kilka czynników, ale życzymy SOE i The Agency wszystkiego najlepszego" - powiedział Wilson.

Czy te życzenia się spełnią? Sony zapewnia, że The Agency powstaje zgodnie z planem, ale Eurogamer - powołując się na własne źródło - twierdzi, że gigant może zdecydować się na opóźnienie zapowiadanej na przyszły rok premiery tej gry i jeszcze raz przemyśleć cały projekt. To by oznaczało, że TA ma sporego pecha - prace nad tym tytułem trwają już blisko cztery lata.

Przypominamy, że Sony nie tak dawno rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń chętnych na beta testy pecetowej wersji tego połączenia strzelaniny i gry MMO.

Dowiedz się więcej na temat: Guardian | studio | seattle | Sony | kłopoty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje