Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tekken Tag Tournament 2 pod koniec przyszłego roku

Nieprędko zagramy w nowego Tekkena. Namco Bandai ogłosiło, że gra zostanie wydana dopiero w przyszłorocznym okresie (przed)świątecznym.

Jak głosi oficjalna informacja prasowa, Tekken Tag Tournament 2 ukaże się w wersjach na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 (do tej pory wiadomo było tylko o wydaniu na konsolę Sony). Premiera gry odbędzie się dopiero pod koniec przyszłego roku.

Reklama

Konsolowa wersja Tekken Tag Tournament 2 będzie się różniła od tej dostępnej na automatach zwartością nowych funkcji, takich jak usprawniona rozgrywka sieciowa, która zostanie opracowana zgodnie z sugestiami graczy. "Słyszeliśmy głosy naszych fanów bezpośrednio podczas rozmaitych turniejów oraz przez media społecznościowe" - powiedział Katsuhiro Harada, szef projektu.

"Tekken jest wiodącą serią bijatyk na całym świecie i wiemy, że oczekiwania związane z sequelem Tekken Tag Tournament są wysokie, ale jesteśmy pewni, że potrafimy dostarczyć to, o co pytacie, a nawet jeszcze więcej" - dodał.

Tekken Tag Tournament ukazał się w 2000 roku i był czwartą z kolei odsłoną cyklu. Wyróżniał się tym, że dawał możliwość toczenia pojedynków przez pary wojowników, które mogły ze sobą współpracować na polu walki. Część graczy pamięta go także ze względu na specjalny tryb rozgrywki, w którym przenosiliśmy się na... kręgielnię.

W listopadzie, w ramach pakietu Tekken Hybrid, został wydany Tekken Tag Tournament w wersji HD. Mieliśmy okazję testować grę i niebawem spodziewajcie się jej recenzji na łamach naszego serwisu.

Tymczasem obejrzyjcie sobie, na zachętę, zwiastun Tekken Tag Tournament 2:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje